Zverejnenie jedálnych lístkov na Internete

Všetko v jednom a jednoducho.

  • Táto služba je zahrnutá v cene poplatku za ročnú údržbu
  • Zverejnenie prebieha automaticky
  • Jedálny lístok vytvoríte rýchlo a jednoducho
  • Predvyplnené údaje z noriem
  • Prístup 24/7 nonstop prostredníctvom stránky www.jedalen.sk

Prečo je to výhodné?

Ak by sme mali povedať jedinú vec, ktorá je najdôležitejšia v komunikácii medzi stravovacím zariadením a jeho stravníkmi, tak to bude určite jedálny lístok. Existujú rôzne formy jeho zverejnenia: vyvesenie na nástenke, v priestoroch jedálne, ... avšak najväčšiu dostupnosť jedálneho lístka pre širokú verejnosť je práve jeho dostupnosť na internete - kedykoľvek, odkiaľkoľvek a akokoľvek.

Nezverejňujete jedálny lístok na internete? Alebo ho zverejňujete na školskej webovej stránke a tento proces je nepružný? Presne vieme, aké sú úskalia týchto riešení. Ak v dnešnej dobe nemáte zverejnený jedálny lístok na internete určite tým obmedzujete veľkú skupinu stravníkov, ktorá sa snaží ísť s dobou. Ak zverejňujete jedálny lístok na školskej webovej stránke, obvykle ho musíte prácne pripraviť, následne pravidelne plytvať čas správcom, aby ho aktualizoval.

Aká je však kvalita takéhoto jedálneho lístka? Môže obsahovať preklepy? Môže obsahovať nepresné informácie? Musíte ho vytvárať prácne, pretože opisujete "gramáže" z noriem pre jednotlivé vekové skupiny? Myslíte na zverejňovanie alergénov u jednotlivých jedál?

Iste, pri mnohých týchto otázkach si povzdychnete, avšak všetkým týmto problémom môže byť koniec. V aplikácii iKelp Jedáleň môžete jedálne lístky zverejňovať na internete úplne zadarmo. Naviac ich tvorba je veľmi rýchla a jednoduchá, pretože jednotlivé recepty vyberáte z predpripravených noriem, veľmi rýchlo a prehľadne. Vytvorenie takého jedálneho lístka v aplikácii je otázkou niekoľkých kliknutí a zverejnenie na internete môže prebiehať úplne automaticky.

Využite výhody, ktoré Vám prináša používanie aplikácie iKelp Jedáleň - nástroj pre profesionálne zvládnutie agendy stravovacieho zariadenia za ľudovú cenu.

Zverejnenie jedálneho lístka na internete môže byť otázkou niekoľkých desiatok sekúnd, nasledovná video ukážka Vás presvedčí.

Podrobný návod na zverejňovanie jedálnych lístkov na internete nájdete v návode Zverejnenie jedálneho lístka na internete.

Besteron VISA, MasterCard